cca 1686-1698 Rapos vára, Justus van der Nypoort (cca 1625-cca 1692) 84. sz. metszete a Birckenstein-féle geometriai tankönyvhöz, rézmetszet, jelzés nélkül, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 17×11 cm