Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 12
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
847601
11043
222
Sculptures, statuettes, plaques
Rudolf Neuberger (1861-1916): Női portré. Bécsi bronz falikép, jelzett, 5,5×5 cm /1900 Vienna bronze plaque lady bust
847636
11044
222
Nagy Árpád (1894-1959): Cserkész világtáborozás Magyarország Gödöllő 1933. Bronz plakett, jelzett, hátán címerrel "Dosa Szentes " felirattal, d:11,5 cm /
960655
11045
222
Csíkszentmihályi Róbert (1940-): Bartók Béla, Pásztory Ditta. Bronz plakett, jelzett, két oldalas, d:11 cm 964682
11046
222
Ámor. Bronzírózott fém, jelzés nélkül, m:9 cm 960684
11047
222
4800
Várhelyi György (1942-): Szerelmesek. Bronz plakett, jelzett, d:8 cm 958839
11048
222
2 db kisméretű állatszobor (nyúl, macska), zsírkő, apró kopásokkal, 8×7,5 ill. 10×9,5 cm 958651
11049
222
Ülő nőalak, ölében két gyermekkel, bronzírozott fém szobor, György jelzéssel, 7,5×10×18,5 cm 924279
11050
222
30000
Trapassi jelzéssel: Artisták. Festett spiáter szobor, jelzett, m: 47 cm
876709
11051
222
964961
11052
222
Keleti táncosnő, rezezett fém szobor, m: 45 cm
865736
11053
222
Bács Zoltán: Sámán. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, m:10 cm 840172
11054
222
Törzsök Károly (1906-1964): Justice for Hungary Endresz és Bittay 1932. Festett ólom fali kép, jelzett, apró felületi hibákkal, 14×21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF