Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 12

Rudolf Neuberger (1861-1916): Női portré. Bécsi bronz falikép, jelzett, 5,5×5 cm /1900 Vienna bronze plaque lady bust
11043.

Rufpreis:
10 000 HUF

Nagy Árpád (1894-1959): Cserkész világtáborozás Magyarország Gödöllő 1933. Bronz plakett, jelzett, hátán címerrel "Dosa Szentes " felirattal, d:11,5 cm /
11044.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csíkszentmihályi Róbert (1940-): Bartók Béla, Pásztory Ditta. Bronz plakett, jelzett, két oldalas, d:11 cm
11045.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ámor. Bronzírózott fém, jelzés nélkül, m:9 cm
11046.

Rufpreis:
1 000 HUF

Várhelyi György (1942-): Szerelmesek. Bronz plakett, jelzett, d:8 cm
11047.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

2 db kisméretű állatszobor (nyúl, macska), zsírkő, apró kopásokkal, 8×7,5 ill. 10×9,5 cm
11048.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ülő nőalak, ölében két gyermekkel, bronzírozott fém szobor, György jelzéssel, 7,5×10×18,5 cm
11049.

Rufpreis:
5 000 HUF

Trapassi jelzéssel: Artisták. Festett spiáter szobor, jelzett, m: 47 cm
11050.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

11051.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Keleti táncosnő, rezezett fém szobor, m: 45 cm
11052.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bács Zoltán: Sámán. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, m:10 cm
11053.

Rufpreis:
6 000 HUF

Törzsök Károly (1906-1964): Justice for Hungary Endresz és Bittay 1932. Festett ólom fali kép, jelzett, apró felületi hibákkal, 14×21 cm
11054.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF