Tétel

Katalognummer:

19004.
Beendet 222. Fernauktion
Juwelen

Rufpreis:

90 000 HUF

11

Beschreibung:

Brevets arany (Au.) 14k zsebóra, kalendáriumos porcelán sérült számlap, negyedütős, több helyen jelzett, tokon javítások, pótolt hátsó üveg, működő szerkezet, gravírozott fedőtok / Brevets gold pocket watch 15 C with calendar, strikes quarter, signed. Some damage on the dial, engraved case bruttó:117 g

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván