Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 172

Istókovits Kálmán (1898-1990): Halásztanya. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm
10062.

Rufpreis:
6 000 HUF

Izsák József (1929-): Rózsa Sándor. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett keretben, 31×39 cm
10063.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jauner jelzéssel: Ex libris Josefi Alfredi Scherzer, rézmetszet, papír, 4,5×7 cm
10064.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jets György (1925-1996): Táj. Olaj, karton, jelzett, 33×48 cm
10065.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kappant Ernő( (?-?): Csaba útja. Akvarell, papír, jelzett, több szakadással. 60×40 cm
10066.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kaveczky Zoltán-Péczely Antal: Cigány tábor. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×28 cm
10067.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kántor jelzéssel: Domboldal. Olaj, vászon, 49×59 cm cm
10068.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
16

KGy jelzéssel: Lábfej. Olaj, farost, keretben, 58×38 cm
10069.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss Karola: Ártér. Olaj, farost, jelzett, keretben, 19x25 cm
10070.

Rufpreis:
12 000 HUF

Klein jelzéssel: Szénagyütők. Grafit, papír, 17×23 cm
10071.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kling György (1912-1991): Balatoni látkép. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 30×40 cm
10072.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kling György (1912-1991): Magányos fa. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 35×24 cm
10073.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF