Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 172

Ék Sándor (1902-1975): Fiatal nő. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, papírméret: 59x42 cm
10038.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10039.

Rufpreis:
6 000 HUF

10040.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10041.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10042.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10043.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Faragó Ákos (1903-1980): Női portré. Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×22 cm
10044.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Felsmann Tamás (1918-): Orvosi jegyzetek I-IV. Szitanyomat, papír, jelzett, 15×12 (4×) cm
10045.

Rufpreis:
3 000 HUF

Felsmann Tamás (1918-): Falurészlet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×70 cm
10046.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ferenczy jelzéssel: Virágok a bejáratnál. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 35×28 cm
10047.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
9

FK jelzéssel: In memoriam, ex libris. Rézkarc, papír, 9×6 cm.
10048.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Friedlinger Jenő (1890-?): Megváltó Krisztus. Olaj, karton, jelzett, keretben, restaurálásra szorul 40×30 cm
10049.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF