Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
908280
10038
222
Ék Sándor (1902-1975): Fiatal nő. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, papírméret: 59x42 cm 753638
10039
222
700566
10040
222
700568
10041
222
753616
10042
222
756948
10043
222
925871
10044
222
Faragó Ákos (1903-1980): Női portré. Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×22 cm
964161
10045
222
Felsmann Tamás (1918-): Orvosi jegyzetek I-IV. Szitanyomat, papír, jelzett, 15×12 (4×) cm 960534
10046
222
Felsmann Tamás (1918-): Falurészlet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×70 cm
963555
10047
222
Ferenczy jelzéssel: Virágok a bejáratnál. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 35×28 cm 828346
10048
222
100
FK jelzéssel: In memoriam, ex libris. Rézkarc, papír, 9×6 cm. 917125
10049
222
22000
Friedlinger Jenő (1890-?): Megváltó Krisztus. Olaj, karton, jelzett, keretben, restaurálásra szorul 40×30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF