Bücher: Minibücher

Zahl der Lose: 17

Simon Tamás: 50 éves a Magyar Posta Bélyegmúzeuma. Bp., 1980, Magyar Posta. Minikönyv, magyar, francia és orosz nyelven, képekkel illusztrálva. Műbőr kötésben, jó állapotban.
12917.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tarján István: Öt szabadságharc katonája. Dr. Münnich Ferenc élete. Miskolc, 1981. Minikönyv, 232. sorszámozott példány, készült 400 számozott példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
12918.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kovács Mihály: Monokról indult el 5.: A keserű csalódások esztendei. Miskolc, 1981. Minikönyv, készült 400 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, jó állapotban.
12919.

Rufpreis:
1 200 HUF

Madrid határán... Összeáll.: Gyáros László. Bp., 1976, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv, díszes vászonkötésben, műanyag védőtokkal, jó állapotban.
12920.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tarján István: Viharos évtizedek - Prieszol József élete. Miskolc, 1981. Minikönyv, sorszámozott (248/600), könyvárusi forgalomba nem került.
12921.

Rufpreis:
1 200 HUF

12922.

Rufpreis:
800 HUF

Kovács Mihály (szerk.): Látogatás Borsodban. Miskolc, 1980. Minikönyv, sorszámozott (319/400), könyvárusi forgalomba nem került.
12923.

Rufpreis:
1 400 HUF

Votum Petőfianum. Bp. 1973, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv. Számozása: 131 példányszám: 13 000 példányban, ebből 1000 példány aranyozott bőrkötésben, 1-től 1000-ig számozva. Könyvtervező: Erdélyi János Nyomda: Zrínyi Nyomda. Újszerű állapotban.
12924.

Rufpreis:
1 000 HUF

12925.

Rufpreis:
1 000 HUF

Székely Artúr: Nyomtatott betű a tömegkommunikációs eszközök versenyében. 1973., Kossuth Nyomda. Minikönyv. Készült 200 számozott példányban. Sorozatszám: 132. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.
12926.

Rufpreis:
1 000 HUF

12927.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy Zoltán: A betű nagy mesterei. Bp., 1978, Zrínyi Nyomda. Minikönyv. Készült 300 számozott példányban. Sorozatszám: 133. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.
12928.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF