Bücher: Minibücher Zahl der Lose: 17
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
936408
12917
222
Books: Minibooks
Simon Tamás: 50 éves a Magyar Posta Bélyegmúzeuma. Bp., 1980, Magyar Posta. Minikönyv, magyar, francia és orosz nyelven, képekkel illusztrálva. Műbőr kötésben, jó állapotban.
936404
12918
222
Books: Minibooks
Tarján István: Öt szabadságharc katonája. Dr. Münnich Ferenc élete. Miskolc, 1981. Minikönyv, 232. sorszámozott példány, készült 400 számozott példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
936400
12919
222
Books: Minibooks
Kovács Mihály: Monokról indult el 5.: A keserű csalódások esztendei. Miskolc, 1981. Minikönyv, készült 400 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, jó állapotban.
936395
12920
222
Books: Minibooks
Madrid határán... Összeáll.: Gyáros László. Bp., 1976, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv, díszes vászonkötésben, műanyag védőtokkal, jó állapotban.
837915
12921
222
Books: Minibooks
Tarján István: Viharos évtizedek - Prieszol József élete. Miskolc, 1981. Minikönyv, sorszámozott (248/600), könyvárusi forgalomba nem került.
912346
12922
222
Books: Minibooks
837894
12923
222
Books: Minibooks
Kovács Mihály (szerk.): Látogatás Borsodban. Miskolc, 1980. Minikönyv, sorszámozott (319/400), könyvárusi forgalomba nem került.
948212
12924
222
Books: Minibooks
Votum Petőfianum. Bp. 1973, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv. Számozása: 131 példányszám: 13 000 példányban, ebből 1000 példány aranyozott bőrkötésben, 1-től 1000-ig számozva. Könyvtervező: Erdélyi János Nyomda: Zrínyi Nyomda. Újszerű állapotban.
948174
12925
222
Books: Minibooks
948320
12926
222
Books: Minibooks
Székely Artúr: Nyomtatott betű a tömegkommunikációs eszközök versenyében. 1973., Kossuth Nyomda. Minikönyv. Készült 200 számozott példányban. Sorozatszám: 132. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban. 948328
12927
222
Books: Minibooks
948316
12928
222
Books: Minibooks
Nagy Zoltán: A betű nagy mesterei. Bp., 1978, Zrínyi Nyomda. Minikönyv. Készült 300 számozott példányban. Sorozatszám: 133. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF