Bücher: Militaria Zahl der Lose: 15
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
909049
12823
222
Books: Military
909059
12824
222
Books: Military
Tövisházy-Ferjentsik Ottó: Támpontok a puskásszázad harcászati kiképzéséhez. Bp., 1932. Szerzői. 245. old. Hozzá öt (térkép) melléklettel. Szétvált egészvászon kötésben
909047
12825
222
Books: Military
Határozványok a Hadbiztossági szolgálat ellátására. Bp., 1944. Honvédelmi minisztérium. Sérült borítóval Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF