Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Révai Mór: A világháború végcélja. Anglia kiválása Európából. Bp., 1915, Révai testvérek. Kiadói félvászonkötésben. Sarkok kopottak, 2 firkált oldal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván