Báró Dániel Ernőné (szerk.): Erzsébet királyasszony emlékének. Hódolat Magyarország nagy királynéjának. A királyi ház fenséges tagjainak és a magyar nemzet jeleseinek kegyeletes közreműködésével.
Bp. 1905. "Globus". 16 tábla hártyapapírral. Nagyon gazdag képanyaggal, reprint levelekkel. Aranyozott, dombornyomású, festett, egészvászon Gottermayer díszkötésben. Gerinc sarkai kisé kopottas, egyébként jó állapotú.