Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 19

12853.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Divald Károly - Szendrei János: A képzőművészet remekei. Fényképnyomatokban készíti és kiadja Divald Károly szövegét írja Szendrei János. II. kötet.  Budapest és Eperjes, 1883. Félbőr kötésben. Gerinc kissé kopott, egyébként jó állapotú.
12854.

Divald Károly - Szendrei János: A képzőművészet remekei. Fényképnyomatokban készíti és kiadja Divald Károly szövegét írja Szendrei János. II. kötet.
Budapest és Eperjes, 1883. Félbőr kötésben. Gerinc kissé kopott, egyébként jó állapotú.

Rufpreis:
4 000 HUF

12855.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bátky Zsigmond dr., Ébner Sándor dr.: Magyar Népművészet IX.: Kalotaszegi varrottasok és Bodrogközi szőttesek. Kézirat. Bp., 1924, Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztály. Félvászon kötésben. Foltos lapszél.
12856.

Rufpreis:
3 000 HUF

Györffy István dr.: Magyar Népművészet II.: Szilágysági székely és rábaközi hímzések kézirat. Bp., 1924, Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztály. Kartonpapír kötésben. Kissé viseletes gerinc.
12857.

Rufpreis:
3 000 HUF

Michelangelo. Des Meisters Werke und seine Lebensgeschichte. Szerk.: Gemerau, Alfred. Berlin, [1920], Wilhelm Vorngräber. Aranyozott félbőr kötésben, papír védőtokkal, jó állapotban.
12858.

Rufpreis:
1 800 HUF

Stan Smith: Az akvarellfestés iskolája. Bp., 1997, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonkötésben. Szép állapotú.
12859.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kárpáti Zoltán, Seres Eszter (szerk.): Rafaello. Rajzok Budapesten. Bp., 2013, Szépművészeti Múzeum. Kiadói papír kötésben. Újszerű állapotban.
12860.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lázár Béla: Paál László. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkereskedése (Művészeti Könyvtár). Vászonkötésben, jó állapotban.
12861.

Rufpreis:
1 200 HUF

Don Péter, Pogány Gábor: Magyar szoborkészítők jelzéstára. Bp., 2003, Auktor Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
12862.

Rufpreis:
1 400 HUF

12863.

Rufpreis:
3 000 HUF

Don Péter, Pogány Gábor: Magyar szoborkészítők jelzéstára. Bp., 2003, Auktor Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, új állapotban.
12864.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF