Hans Holbein's Todtentanz in 53 getreu nach den Holzschnitten lithographirten Blaettern. Hrsg. von J. Schlotthauer. Mit erklärendem Texte. München. 1832. Schlotthauer, 53 Litho képpel / With 53 Litho illustrations(1 kép és a borító hiányzik / 1 picture and the cover missing)
Divald Károly - Szendrei János: A képzőművészet remekei. Fényképnyomatokban készíti és kiadja Divald Károly szövegét írja Szendrei János. II. kötet. Budapest és Eperjes, 1883. Félbőr kötésben. Gerinc kissé kopott, egyébként jó állapotú.
Bátky Zsigmond dr., Ébner Sándor dr.: Magyar Népművészet IX.: Kalotaszegi varrottasok és Bodrogközi szőttesek. Kézirat. Bp., 1924, Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztály. Félvászon kötésben. Foltos lapszél.
Györffy István dr.: Magyar Népművészet II.: Szilágysági székely és rábaközi hímzések kézirat. Bp., 1924, Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztály. Kartonpapír kötésben. Kissé viseletes gerinc.
Michelangelo. Des Meisters Werke und seine Lebensgeschichte. Szerk.: Gemerau, Alfred. Berlin, [1920], Wilhelm Vorngräber. Aranyozott félbőr kötésben, papír védőtokkal, jó állapotban.