Ungarische Edelmetall Gedenkmünzen

Zahl der Lose: 93

DN "Történelmi aranypénzek - II. Philipposz Kr.e. 324. Stater" aranyozott rézötvözet utánveret "COPY" beütéssel, tanúsítvánnyal (20g/38,61mm) T:PP ujjlenyomatos
30561.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Nemzetünk nagyjai-Mátyás Király" Ag emlékérem (10,37g/0.999) T:PP
30562.

Rufpreis:
1 600 HUF

DN "Ferenc József 1908. 100K" aranyozott fém emlékérem (22.73g/36mm) T:PP felületi karc
30563.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

DN "1925. 2P - Pázmány" ezüstözött fém emlékérem (9.52g/26mm) T:PP ujjlenyomatos
30564.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Magyar tallérok utánveretben - II. Mátyás tallérja 1616" aranyozott fém emlékérem (5.72g/20mm) T:PP
30565.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Magyar aranypénzek utánveretben - V. Ferdinánd dukát" aranyozott bronz emlékérem (5.5g) T:P
30566.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Lancea Regis" Szent István ezüstdénárjának CuNi utánverete T:1
30567.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "VASÉP 20 év hűségért - Szombathely" jelzett hollóházi porcelán plakett tokban (79x111,5mm) T:1-
30568.

Rufpreis:
800 HUF

5db klf magyar és külföldi emlékérem, közte "Magyar Távirati Iroda 1880-1990 Br emlékérem", "60 éves a magyar óceánrepülés - 1991 Br emlékérem" T:vegyes
30569.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF