Ungarische Edelmetall Gedenkmünzen Zahl der Lose: 93
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
956140
30561
221
Hungarian commemorative medallions
Numismatik
DN "Történelmi aranypénzek - II. Philipposz Kr.e. 324. Stater" aranyozott rézötvözet utánveret "COPY" beütéssel, tanúsítvánnyal (20g/38,61mm) T:PP ujjlenyomatos 954751
30562
221
Numismatik
DN "Nemzetünk nagyjai-Mátyás Király" Ag emlékérem (10,37g/0.999) T:PP 953161
30563
221
Numismatik
DN "Ferenc József 1908. 100K" aranyozott fém emlékérem (22.73g/36mm) T:PP felületi karc 953169
30564
221
Numismatik
DN "1925. 2P - Pázmány" ezüstözött fém emlékérem (9.52g/26mm) T:PP ujjlenyomatos 953112
30565
221
Numismatik
DN "Magyar tallérok utánveretben - II. Mátyás tallérja 1616" aranyozott fém emlékérem (5.72g/20mm) T:PP 953102
30566
221
Numismatik
DN "Magyar aranypénzek utánveretben - V. Ferdinánd dukát" aranyozott bronz emlékérem (5.5g) T:P
953029
30567
221
Numismatik
DN "Lancea Regis" Szent István ezüstdénárjának CuNi utánverete T:1 949481
30568
221
Numismatik
DN "VASÉP 20 év hűségért - Szombathely" jelzett hollóházi porcelán plakett tokban (79x111,5mm) T:1- 953305
30569
221
Numismatik
5db klf magyar és külföldi emlékérem, közte "Magyar Távirati Iroda 1880-1990 Br emlékérem", "60 éves a magyar óceánrepülés - 1991 Br emlékérem" T:vegyes Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF