Ungarische Edelmetall Gedenkmünzen

Zahl der Lose: 93

Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület" fém emlékérem (46mm) T:2,2-
30501.

Rufpreis:
800 HUF

30502.

Rufpreis:
800 HUF

ifj. Szlávics László (1959-) DN "Árpád Fejedelem" aranyozott fém emlékérem (40mm) T:PP
30503.

Rufpreis:
1 000 HUF

1867. "A Buda-pesti koronázás emlékéül / Éljen a király, éljen a haza" fém emlékérem (32mm) T:VF
30504.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1936. "Magyar Reformátusok Kálvin Institúciójának 400 éves emlékezetére" Br emlékérem. Szign.: Berán Lajos Eredeti tanúsítvánnyal! (40.63g/36.36g) T:1-.  Hungary 1936. "400th anniversary of Calvin's Institutes, issued by the Hungarian Calvinist Community" Br commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán with document (40.63g/36.36g) C:AU
30505.

1936. "Magyar Reformátusok Kálvin Institúciójának 400 éves emlékezetére" Br emlékérem. Szign.: Berán Lajos Eredeti tanúsítvánnyal! (40.63g/36.36g) T:1-.
Hungary 1936. "400th anniversary of Calvin's Institutes, issued by the Hungarian Calvinist Community" Br commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán with document (40.63g/36.36g) C:AU

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1936. "Emléklap - KIC / Katolikus Ifjúsági Club 10 Éves Jubileuma" Br emlékérem T:2
30506.

Rufpreis:
1 000 HUF

1942. "Pannonia Bélyeg Egyesület" Br plakett eredeti dísztokban, a bélyegkiállítás szabályainak leírásával. Szign.: Sz.I. - E.I.Gy. (71x111mm) T:2
30507.

Rufpreis:
2 400 HUF
9

1947. "Magyar Labdarúgó Játékvezetők Testülete" plakett márvány lapon Nádas Ödönnek, a magyar labdarúgó-válogatott volt szövetségi kapitányának T:2
30508.

Rufpreis:
2 000 HUF

1955. "20 éves a Magyar Alumínium Kohászat / Nemzetközi Könnyűfém Kongresszus Budapest" Al emlékérem (60mm) T:2
30509.

Rufpreis:
800 HUF

1958. "Fazola Henrik Emlékérem" Br emlékérem (70mm) T:2
30510.

Rufpreis:
1 200 HUF
9

~1960. "Eredményes propaganda munkáért" Br emlékplakett, tokban. Szign.: CVS (70mm) T:2 ph.
30511.

Rufpreis:
1 200 HUF

1972. "25 éves a magyar népgazdasági tervezés 1947-1972" fém plakett dísztokban (60mm) T:2
30512.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF