https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwelen

Zahl der Lose: 14

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ezüst (Ag) art deco tálca, jelzett, mesterjeggyel (S.V), 53×40 cm, nettó:1540 g
1
19000.

Ezüst (Ag) art deco tálca, jelzett, mesterjeggyel (S.V), 53×40 cm, nettó:1540 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
EUR
,
875,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
10 db arany (Au) 14 K karikagyűrű különböző mesterek jelzéseivel / 15 C gold rings with marks of different masters total 34,06 g
1
19001.

10 db arany (Au) 14 K karikagyűrű különböző mesterek jelzéseivel / 15 C gold rings with marks of different masters total 34,06 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
EUR
,
500,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1910 14 K duplafedeles, zsebóra, javításra szoruló szerkezettel, hiányzó óraüvegekkel, Br 56 g /  cca 1910 Gold pocket watch 14K without glass, mechanics needs repair. Gross weight 56g
1
19002.

cca 1910 14 K duplafedeles, zsebóra, javításra szoruló szerkezettel, hiányzó óraüvegekkel, Br 56 g /
cca 1910 Gold pocket watch 14K without glass, mechanics needs repair. Gross weight 56g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) talpas kínáló, több rétegű, csiszolt és metszett üveggel, ólom kristály, (B P )jelzett, hibátlan, bruttó súly: 1100gr / Silver holder with decorativ bleikristall, BP silver mark
1
19003.

Ezüst (Ag) talpas kínáló, több rétegű, csiszolt és metszett üveggel, ólom kristály, (B P )jelzett, hibátlan, bruttó súly: 1100gr /
Silver holder with decorativ bleikristall, BP silver mark

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
EUR
,
137,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Ezüst (Ag) tálca szélén domborított díszítéssel, jelzett, 334 g
1
19004.

Ezüst (Ag) tálca szélén domborított díszítéssel, jelzett, 334 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
EUR
,
131,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
XIX. sz vége: Ezüst (Ag) öv bőrre fűzött veretekből, aranyozott ezüst filigránból rakott növényi motívumokkal és niello-díszítéssel, 84 zolotniki (875/1000) tisztaságú kaukázusi jelzéssel és "AI" mesterjeggyel / End of 19th century: Silver belt from the Caucasus on a leather base, with gold plated filigree floral decoration and niello inlay, 84 zolotniki (875/1000) fineness hallmark and "AI" maker's mark, 77cm, br: 607gr
1
19005.

XIX. sz vége: Ezüst (Ag) öv bőrre fűzött veretekből, aranyozott ezüst filigránból rakott növényi motívumokkal és niello-díszítéssel, 84 zolotniki (875/1000) tisztaságú kaukázusi jelzéssel és "AI" mesterjeggyel / End of 19th century: Silver belt from the Caucasus on a leather base, with gold plated filigree floral decoration and niello inlay, 84 zolotniki (875/1000) fineness hallmark and "AI" maker's mark, 77cm, br: 607gr

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) cigarettatárca zománc virág díszítéssel.  / Silver cigarette holder 7x9 cm, 110,4g
1
19007.

Ezüst (Ag) cigarettatárca zománc virág díszítéssel. / Silver cigarette holder 7x9 cm, 110,4g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag.) desszertes kis kanál, jelzett, h:13,5 cm, nettó:33 g
1
19008.

Ezüst (Ag.) desszertes kis kanál, jelzett, h:13,5 cm, nettó:33 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag) karkötő flexibilis elemekből nyelves zárral, biztonsági csatolóval, jelzett, 15,9 g / silver bracelet
1
19009.

Ezüst (Ag) karkötő flexibilis elemekből nyelves zárral, biztonsági csatolóval, jelzett, 15,9 g /
silver bracelet

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag) cigarettatárca / Silver cigarette box 160g
1
19010.

Ezüst (Ag) cigarettatárca / Silver cigarette box 160g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag) monogramos púdertartó, jelzett, fém betéttel, kis tükörrel, d:8,5 cm bruttó: 75g / Silver powder box with hallmark, inside metal,
1
19011.

Ezüst (Ag) monogramos púdertartó, jelzett, fém betéttel, kis tükörrel, d:8,5 cm bruttó: 75g / Silver powder box with hallmark, inside metal,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3 db ezüst (Ag.) kanál, jelzett, monogramos, h:22 cm, nettó:206 g
1
19012.

3 db ezüst (Ag.) kanál, jelzett, monogramos, h:22 cm, nettó:206 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse