cca 1900 Aranyozott, díszes, bőr cigarettatárca, Tull Victor udvari sz... https://www.darabanth.com/de/221-Fernauktion/221.0/Andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~1600018/cca-1900-Aranyozott-diszes-bor-cigarettatarca-Tull-Victor-udvari-szallito-Budapest-felirat~II950853
950853
11393
221
Flea Market
Beschreibung: cca 1900 Aranyozott, díszes, bőr cigarettatárca, Tull Victor udvari szállító, Budapest felirattal 8,8x5,5cm / Gilt leather cigarette box 8,8x5,5cm
: németh_andrea