Sipos József: Az Egyháziak’ Érdemei az emberiségről, és a’ mai Hivatalosok’ Hálátalansága azok eránt, egy egyházi Beszédben megvilágosítva, .. melly’ mélt. Tiszt. Hallerkői gróf Haller Ferentz úrnak … tartatott. Nagy-Váradon a’ B. Asszony’ Székes-Templomában, Pünkösd után a’ XIX-dik Vasárnapon, az 1828-dik esztendőben. Nagy-Váradon, 1828. Tichy János. 48 p. Fűzve.
Az evangeliomok és epistolák mellyeket esztendőt által olvastat az Anyaszentegyház a Római rend szerint vasárnapokon és ünnepeken a Krácsonyi 's Húsvéti énekekkel együtt. Budán, 1845. Kir. Egyetem Költségén. 384p. Kissé sérült félbőr kötésben
Didon Henry P.: Jézus Krisztus. Ford. Kiss János és Sulyok István. Bp. 1896. Kiss János. Díszkiadás Reprint. aranyozott festett egész-műbőr kötésben, festett sarkainál kissé kopott tékában. Hibátlan állapotban!