Kovács Mihály (szerk.): Biztosítás, biztonság. Miskolc, 1985. Minikönyv, készült 700 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, az elülső borítón aranyozott plakettel, jó állapotban.
Kovács Mihály (szerk.): Biztosítás, biztonság. Miskolc, 1985. Minikönyv, készült 700 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
Bajai Ferenc: Az állami biztosító alapításának 35. évfordulójára. Miskolc, 1984. Minikönyv, 136. számozott példány, könyvárusi forgalomba nem került. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Csorba Barnabás (szerk.): A szövetkezeti mozgalom helyzete, tennivalói B.-A.-Z. megyében. Minikönyv, sorszámozott (113/700), kereskedelmi forgalomba nem került.
Csorba Csaba: A muhi csata. Miskolc, 1982. Minikönyv, 310. számozott példány, készült 450 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, az elő- és hátlapon lakkozott, faragott fa borítással, jó állapotban.
Magyar nemzeti Őrseregeknek kötelező szabállyal. Bp., 1977, Honvédelmi Minisztérium Központi Nyomda. Készült a Fegyveres Erők Napja tiszteletére 1000 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Aranyozott műbőr kötésben. Kopottas gerinc.