Kovács Mihály (szerk.): Biztosítás, biztonság. Miskolc, 1985. Minikönyv, 2. számozott példány, készült 1400 példányban, ebből 700 számozott, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, az elülső borítón porcelán plakettel, jó állapotban.
Flach Antal (szerk.): Miskolci filmfesztiválok érméi. Miskolc, [1976]. Minikönyv, 79. számozott példány, készült 500 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötés, az elülső borítón fém plakettel, jó állapotban.
Schäffer Gyula: A Corvináról. Bp., 1971, Magyar Posta. Minikönyv, 140. számozott példány, készült 300 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Angol-magyar bilingvis kiadás, 8 bélyeggel illusztrálva. Műbőr kötésben, jó állapotban.
Kovács Mihály-Porkoláb Albert: A Borsod megyei pártértekezlet dokumentumai. Miskolc, 1980. Minikönyv, sorszámozott (117/400), könyvárusi forgalomba nem került.
Sikota Győző: Hollóházi porcelán. Miskolc, 1979. (Borsodi tájak) Minikönyv, 707. számozott példány, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, az elő- és hátlapon porcelánplakettel, jó állapotban.
Csorba Csaba et al.: Tiszakeszi 650 éves. Miskolc, 1983. Minikönyv, készült 800 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Vászonkötésben, jó állapotban.
Kovács Mihály: Monokról indult el 1.: Kossuth Lajos gyermekkora és ifjúsága. Miskolc, 1977. Mikrokönyv, 95. számozott példány, készült 100 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, jó állapotban.
Kovács Mihály (összeáll.): Látogatás. A Borsod-Abaúj-Zemplén megye Budapesti Baráti Körének vendégei voltunk. Miskolc, 1985. Minikönyv, 453. számozott példány, készült 600 példányban. Műbőr kötésben, jó állapotban.
Kamody Miklós: Esze Tamás és ezrede. Miskolc, 1983. Minikönyv, 550. számozott példány, készült 600 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, jó állapotban.
Kovács Mihály (szerk.) Országos takarékpénztár Borsod-Abauj-Zemplén megyei szervezete. Miskolc, 1981. Minikönyv, készült 800 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Kovács Mihály, Petra József: Borsod-Abauj-Zemplén megye és Volodga megye testvér megyék. Miskolc, 1981. Minikönyv, készült 500 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Aranyozott műbőr kötésben, hibátlan állapotban.