Alexandre Dumas: Egy orvos feljegyzései. I-IV. kötet. Bp., 1975, Európ... https://www.darabanth.com/de/221-Fernauktion/221.0/Andere-Sammelgebiete/Bucher-Medizin~1600028/Alexandre-Dumas-Egy-orvos-feljegyzesei-I-IV-kotet-Bp-1975-Europa-Konyvkiado-Kiadoi-egC3~II955618
955618
12883
221
Books: Medical and pharmaceutical books
Beschreibung: Alexandre Dumas: Egy orvos feljegyzései. I-IV. kötet. Bp., 1975, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, aranyozott fedőlap, gerinc, papír fedőborítóval. Szép állapotú.
: vörös_iván