12747.
Beendet 221. Fernauktion
Bücher: Ausgeben der Geographische Gesellschaft
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában Indiába. Angolból fordította Halász Gyula. 100 képpel és térképpel. Bp., Franklin-Társulat. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.