12759.
Beendet 221. Fernauktion
Bücher: Ausgeben der Geographische Gesellschaft
3 600 HUF
9,76 EUR, 11,25 USD
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Baktay Ervin: A világ tetején. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. I-II. köt. 60 képpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban, a borítója foltos.