https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Juwelen Zahl der Lose: 21
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
946549
19000
220
0
95000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1910 Répétition a quarts chronographe dupla, aranyfedelű, 14K arany zsebóra, stopperrel, kiváló, működő állapotban, szép számlappal br: 103 g / cca 1910 14 Carat gold pocket watch with stopper-timer function, gross 103 g in nice condition 458256
19001
220
0
240000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Antik sorszámozott 16 Rubis Ancre/Geneve (Perret $ Fils) 14K arany zsebóra működőképes és szép állapotban, füle cserélve / Antique Ancre/Geneve (Perret $ Fils) 14 carat gold 16 Rubis pocket watch, working and in good condition
Das Lot is nicht erreichbar
926091
19003
220
0
26000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag.) nyelű kés-villa készlet, jelzett, 2 db kés javított, eredeti dobozában, bruttó:1800 g
Das Lot is nicht erreichbar
879809
19004
220
0
28000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) szivar készlet, virág díszítéssel, jelzett, mesterjeggyel (DM), m:7,5 (2×) és 10 cm , nettó: 220gr 771698
19005
220
0
32000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag.) szivartartó doboz, jelzett, nettó: 269 g, 16×11 cm/ Hungarian silver box
Das Lot is nicht erreichbar
876500
19006
220
0
14000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920 Ezüst nyelű süteményes készlet. 6 db villa és kés eredeti, kívül kissé kopottas díszdobozban / Vintage cake set
Das Lot is nicht erreichbar
947425
19007
220
0
10000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Antik kés és villa "V. V." monogrammal, ezüst (Ag.), jelzett, cca 180 g
Das Lot is nicht erreichbar
941397
19008
220
0
11000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Csiszolt szintetikus kövekkel díszített ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, br: 34 g
Das Lot is nicht erreichbar
941400
19009
220
0
6000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
'Mártika' feliratú ezüst (Ag) keresztelő pohár, jelzett, br: 55.2 g 942912
19010
220
0
2600
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Paua függő ezüst (Ag) láncon, jelzett, lánc: 4,9 g / Agate pendant with necklace
Das Lot is nicht erreichbar
915265
19011
220
0
14000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Mady másodpercmutatós, mechanikus női arany karóra. 14K Működő szerkezettel, üveg nélkül Összesen 8,7 g / Mechanic womens gold (14C) watch. Swiss. Total weight 8,7 g 945011
19012
220
0
10000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Fehérarany (Au) 14K gyűrű cirkónia kövekkel, mesterjeggyel, jelzett, méret: 52, br: 2 g / gold ring, size: 52, br: 2 g
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse