Flohmarkt Zahl der Lose: 166
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
942047
11304
220
Flea Market
cca 1895 Collection Geszler: A XIX. század divatjai - Die Moden des XIX. Jahrhunderts - Les Modes du XIX. Sciecle. Kőnyomat, üvegezett keretben / Litho fashion picture, 49x59cm 942048
11305
220
Flea Market
cca 1895 Collection Geszler: A XIX. század divatjai - Die Moden des XIX. Jahrhunderts - Les Modes du XIX. Sciecle. Kőnyomat, üvegezett keretben / Litho fashion picture, 49x59cm 942050
11306
220
Flea Market
cca 1895 Collection Geszler: A XIX. század divatjai - Die Moden des XIX. Jahrhunderts - Les Modes du XIX. Sciecle. Kőnyomat, üvegezett keretben / Litho fashion picture, 49x59cm 216926
11307
220
Flea Market
Kínai egészes hegedű jó minőségű keménytokkal, vonóval (híd törött, egyébként jó állapotban)
926624
11308
220
Flea Market
Régi nagy méretű fém petróleumlámpa, m:37 cm
926636
11309
220
Flea Market
Autóápolási cikkek, összesen:8 db 769236
11310
220
Flea Market
Kovácsolt vas fényképtartó, apró hibával, 28×33 cm
534929
11311
220
Flea Market
AR-18 márkájú 90W-os hangfalpár. Alig használt, jó állapotban /
897544
11312
220
4800
Flea Market
50 Game compendium, társasjáték gyűjtemény fémdobozban, 30×30
908636
11313
220
4600
Flea Market
Régi irattartó díszes üveges gyöngy berakásos fedéllel, bőr kötésben, fém csattal, 25x33 cm
852958
11314
220
Flea Market
7 pakli különféle kártya, benne régi Piatnik tarokk 703336
11315
220
Flea Market
Új állapotú Dunlop golftáska / New Dunlop golf bag Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF