Flohmarkt Zahl der Lose: 166
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
935382
11291
220
Flea Market
Kézzel festett ukrán népi virágmintás fa dísztál, d: 30 cm 935424
11292
220
Flea Market
Trabant Deluxe ceruzaelemmel működő fém falióra, 26x21 cm 935444
11293
220
Flea Market
Szarvast ábrázoló kézzel megmunkált fa váza, m: 21 cm
935451
11294
220
Flea Market
Díszített fa cigarettaadagoló, 11x12x7 cm
935466
11295
220
Flea Market
Antik hatású fém ékszertartó doboz, 10x14x9 cm
942563
11297
220
Flea Market
5 db kisméretű, asztali műanyag képkeret üveggel 942501
11298
220
Flea Market
4 db nem használt Elzett zár, eredeti dobozában. / 4 Unused lock
943523
11299
220
Flea Market
Samsonite vállra akaszthatós utazó bőrönd, foltos, egyik cipzár nem működik
943526
11300
220
Flea Market
Sega master system számítógépes játékkonzol eredeti dobozában 942040
11301
220
Flea Market
cca 1895 Collection Geszler: A XIX. század divatjai - Die Moden des XIX. Jahrhunderts - Les Modes du XIX. Sciecle: 1808. Kőnyomat, üvegezett keretben / Litho fashion picture, 49x59cm 942044
11302
220
Flea Market
cca 1895 Collection Geszler: A XIX. század divatjai - Die Moden des XIX. Jahrhunderts - Les Modes du XIX. Sciecle. Kőnyomat, üvegezett keretben / Litho fashion picture, 49x59cm 942045
11303
220
Flea Market
cca 1895 Collection Geszler: A XIX. század divatjai - Die Moden des XIX. Jahrhunderts - Les Modes du XIX. Sciecle. Kőnyomat, üvegezett keretben / Litho fashion picture, 49x59cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF