Flohmarkt

Zahl der Lose: 166

Kézzel festett ukrán népi virágmintás fa dísztál, d: 30 cm
11291.

Rufpreis:
1 600 HUF

Trabant Deluxe ceruzaelemmel működő fém falióra, 26x21 cm
11292.

Rufpreis:
2 000 HUF
31

Szarvast ábrázoló kézzel megmunkált fa váza, m: 21 cm
11293.

Rufpreis:
800 HUF

Díszített fa cigarettaadagoló, 11x12x7 cm
11294.

Rufpreis:
1 600 HUF

Antik hatású fém ékszertartó doboz, 10x14x9 cm
11295.

Rufpreis:
5 000 HUF

5 db kisméretű, asztali műanyag képkeret üveggel
11297.

Rufpreis:
1 000 HUF

4 db nem használt Elzett zár, eredeti dobozában. / 4 Unused lock
11298.

Rufpreis:
2 000 HUF

Samsonite vállra akaszthatós utazó bőrönd, foltos, egyik cipzár nem működik
11299.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sega master system számítógépes játékkonzol eredeti dobozában
11300.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1895 Collection Geszler: A XIX. század divatjai - Die Moden des XIX. Jahrhunderts - Les Modes du XIX. Sciecle: 1808. Kőnyomat, üvegezett keretben / Litho fashion picture, 49x59cm
11301.

cca 1895 Collection Geszler: A XIX. század divatjai - Die Moden des XIX. Jahrhunderts - Les Modes du XIX. Sciecle: 1808. Kőnyomat, üvegezett keretben /
Litho fashion picture, 49x59cm

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1895 Collection Geszler: A XIX. század divatjai - Die Moden des XIX. Jahrhunderts - Les Modes du XIX. Sciecle. Kőnyomat, üvegezett keretben / Litho fashion picture, 49x59cm
11302.

cca 1895 Collection Geszler: A XIX. század divatjai - Die Moden des XIX. Jahrhunderts - Les Modes du XIX. Sciecle. Kőnyomat, üvegezett keretben /

Rufpreis:
1 600 HUF

11303.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF