Bücher: Religion

Zahl der Lose: 22

12739.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Farkas József: Bibliai régiségek. Kézi könyv. A szent Irás megértéséhez. Képekkel, s a Szent-föld térképével. Pest, 1872. Hor­nyánsz­ky Viktor. VIII, 360 p. 1 kihajtható litho térkép  Szövegközti képekkel. Kiadói, aranyozott vászonkötésben
12740.

Farkas József: Bibliai régiségek.
Kézi könyv. A szent Irás megértéséhez. Képekkel, s a Szent-föld térképével. Pest, 1872. Hor­nyánsz­ky Viktor. VIII, 360 p. 1 kihajtható litho térkép Szövegközti képekkel. Kiadói, aranyozott vászonkötésben

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Dévai Bíró Mátyás Devai Mat’as: At Tiz Parantsolatnac. Ah hit agazatinac, am mi at’áncnac, aes ah hit petsaetinec röviden valo mag’arázatt’a. Bp., 1897, MTA. Franklin ny. 142 p. A Krakkóban, 1549? körül megjelent mű, akkor egyetlen ismert teljes példányról készült facsimile kiadás. Egészvászon kötésben, benne egy két ceruzás bejegyzés. Könyvtári duplum, kiadva
12741.

Dévai Bíró Mátyás Devai Mat’as: At Tiz Parantsolatnac. Ah hit agazatinac, am mi at’áncnac, aes ah hit petsaetinec röviden valo mag’arázatt’a.
Bp., 1897, MTA. Franklin ny. 142 p. A Krakkóban, 1549? körül megjelent mű, akkor egyetlen ismert teljes példányról készült facsimile kiadás. Egészvászon kötésben, benne egy két ceruzás bejegyzés. Könyvtári duplum, kiadva

Rufpreis:
5 000 HUF

12742.

Leather binding with raised bands, engraved frontispiece, in good condition

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

12743.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

12744.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

12745.

Gerely József: A Miatyánk könyve

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

12746.

Rufpreis:
10 000 HUF

Třanovský, Jiří: Cithara sanctorum. Pjsně Duchownj wydané. Budapest, 1877, Bucsánszky Alajos. Szlovák imádságoskönyv. Rézlemezekkel díszített kicsit laza bőrkötésben, a gerince megviselt, a négyből három kapocs hiányzik.
12747.

Rufpreis:
10 000 HUF

12748.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szimonidesz Lajos: A világ vallásai I.-II. kötet. Komplett. Dante kiadás, kiadói egészvászon kötésben, belül laza kötéssel, védő műanyag kötéssel.
12749.

Rufpreis:
4 000 HUF

Körösi Mihály: Az uj Testamentomra Mutató Tábla. Mellyben az Uj Testamentomi Irásokban meg-irtt Dolgok és Nevezetes Szok, sok helyeken egész mondásokkal-is, az ABC-ének rendi szerént el intéztetvén, fel-találtatnak. Debrecen, 1773. Margitai István. [4] + 265 + [3] p. Korabeli, sérült egészbőr kötésben. Borítók ázottak
12750.

Körösi Mihály: Az uj Testamentomra Mutató Tábla.
Mellyben az Uj Testamentomi Irásokban meg-irtt Dolgok és Nevezetes Szok, sok helyeken egész mondásokkal-is, az ABC-ének rendi szerént el intéztetvén, fel-találtatnak. Debrecen, 1773. Margitai István. [4] + 265 + [3] p. Korabeli, sérült egészbőr kötésben. Borítók ázottak

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF