26 000 HUF
70,46 EUR, 81,25 USD
Rudolf Ditmar historizáló asztali lámpa, festett fajansz, réz és bronz szerelékkel, pótolt lámpaernyővel, jelzett, jó állapotban, festés kopott, vezeték kiszedve, m:25 cm (lámpatest) / Cca 1890 Rudolf Ditmar table lamp, in good condition, without electricity