19001.
Beendet 22. Gross-Auktion
Juwelen
110 000 HUF
Antik (12 lat) ezüst (Ag.) cukortartó, jelzett (német), mesterjeggyel, alján karcolásokkal, gravírozott, belül aranyozott, tetején szarvas figurával, kulcs nélkül, monogramos, 14×8 cm, m:11 cm, nettó: 473 g