Herpai Zoltán (1951-2011): Lány portré, olaj, fa, díszes keretben, 29×... https://www.darabanth.com/de/22-Gross-Auktion/22.1/Kunst-Dokumente/Gemalde-und-Grafiken~8985/Herpai-Zoltan-1951-2011-Lany-portre-olaj-fa-diszes-keretben-29C39729-cm~II1126338
1126338
10025
22
Beschreibung: Herpai Zoltán (1951-2011): Lány portré, olaj, fa, díszes keretben, 29×29 cm
: vörös_iván