11918.
Beendet 22. Gross-Auktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
7 000 HUF
Thomas Lajos: A legnevezetesebb találmányok könyve 1-2. köt. Ford.: Fésűs György. Budapest - Pozsony, 1885, Stampfel Károly (A legnevezetesebb fölfedezések és találmányok könyve II. oszt.). Kicsit kopott, gazdagon díszített, festett szecessziós vászonkötésben, jó állapotban. /
In a bit worn out, richly decorated ar nouveau-styls linen binding, in good gondition.