Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

10

Beschreibung:

Szathmáry László: Magyar alkémisták. Bp., 1928, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Érdekes illusztrációkkal. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. /

With interesting illustrations. In a bit worn out linen binding, otherwise in good condition.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván