11911.
Beendet 22. Gross-Auktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
11 000 HUF
29,81 EUR, 34,38 USD
Kehrbuch der Kinderheilkunde. Szerk.: Rominger, E. Berlin - Göttingen - Heidelberg, 1950, Springer Verlag. Számos érdekes képpel és illusztrációval. Vászonkötésben, egy helyütt kopásnyommal, egyébként jó állapotban. /
In linen binding, with a small trace of wear, otherwise in good condition.