Láng Menyhért: Korzika. Bp., 1910, Ráth Mór. Kicsit kopott díszes vász... https://www.darabanth.com/de/22-Gross-Auktion/22.1/Kunst-Dokumente/Bucher-Reisen-Stadte~8665/Lang-Menyhert-Korzika-Bp-1910-Rath-Mor-Kicsit-kopott-diszes-vaszonkotesben-egyebken~II1147660
1147660
11668
22
Books: travelling, cities
Beschreibung: Láng Menyhért: Korzika. Bp., 1910, Ráth Mór. Kicsit kopott díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban. /
In a slightly worn out linen binding, otherwise in good condition-
: tánczos_gábor