Ferenczy József, dr.: Pulszky ferenc életrajza.
Budapest-Pozsony, (c... https://www.darabanth.com/de/22-Gross-Auktion/22.1/Kunst-Dokumente/Bucher-Geschichte~8677/Ferenczy-Jozsef-dr-Pulszky-ferenc-eletrajza---Budapest-Pozsony-cca-1885-Stampfel-Karoly-1~II1143593
1143593
11804
22
3800
Books: History
Beschreibung: Ferenczy József, dr.: Pulszky ferenc életrajza.
Budapest-Pozsony, (cca 1885) Stampfel Károly. 1t.+(23p. Szövegközti képekkel. Aranyozott vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel
: vörös_iván