Tétel

Katalognummer:

2828.
Beendet 22. Fernauktion

Rufpreis:

500 HUF

Beschreibung:

1910 Az Első Székely Házi-Ipari orsz. szövetkezet alapszabályai; Betegh Pál villam-motoros nyomdája (sérült)

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : Sys