Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 19

Aranyozott bronz Ámor-szobrocska fa talapzaton /  Gold plated bronze Cupid statuette on wooden stand, 8cm
11061.

Aranyozott bronz Ámor-szobrocska fa talapzaton /
Gold plated bronze Cupid statuette on wooden stand, 8cm

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Magyar Vöröskereszt. Bronz plakett, zománc díszítéssel, jelzett, 16,5×11,5 cm
11062.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Dugdosó fiú. Festett vas, m:15 cm
11063.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Úszónő. Bronz, márvány talapzaton, m:13 cm
11065.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Csíkszentmihályi Róbert (1940-): Ady Endre 1976. Bronz plakett, fára erősítve, jelzett, d:10 cm, 17×20 cm
11066.

Rufpreis:
4 000 HUF

Festett spiáter szecessziós hölgy szobor alabástrom talpazaton, m: 15 cm
11067.

Rufpreis:
3 000 HUF

Festett spiáter kalapos hölgy szoborpár alabástrom talpazaton, m: 15 és 16 cm
11068.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

11069.

Rufpreis:
2 000 HUF

Várady Sándor (1920-2000): Páris. Bronz fali kép, jelzett, keretben, 13×10,5 cm
11071.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11072.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ismeretlen naiv faragó: Juhász. Faragott diófa, jó állapotban, m:85 cm (Ürmössy-Haám gyűjteményből)
11073.

Rufpreis:
12 000 HUF

Turul, bronzírózott fém, jelzés nélkül, javított, m:16 cm, 21×13 cm
11076.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF