Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 19
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
597239
11061
219
15000
Sculptures, statuettes, plaques
Aranyozott bronz Ámor-szobrocska fa talapzaton / Gold plated bronze Cupid statuette on wooden stand, 8cm
915224
11062
219
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Magyar Vöröskereszt. Bronz plakett, zománc díszítéssel, jelzett, 16,5×11,5 cm 921795
11063
219
Jelzés nélkül: Dugdosó fiú. Festett vas, m:15 cm
906841
11065
219
5500
Jelzés nélkül: Úszónő. Bronz, márvány talapzaton, m:13 cm
940160
11066
219
Csíkszentmihályi Róbert (1940-): Ady Endre 1976. Bronz plakett, fára erősítve, jelzett, d:10 cm, 17×20 cm 938424
11067
219
Festett spiáter szecessziós hölgy szobor alabástrom talpazaton, m: 15 cm 938401
11068
219
4800
Festett spiáter kalapos hölgy szoborpár alabástrom talpazaton, m: 15 és 16 cm 740350
11069
219
Rózsa Péter (1926-): Szentendre. Bronz plakett, jelzett, d:10,5 cm 924757
11071
219
Várady Sándor (1920-2000): Páris. Bronz fali kép, jelzett, keretben, 13×10,5 cm
876709
11072
219
876703
11073
219
Ismeretlen naiv faragó: Juhász. Faragott diófa, jó állapotban, m:85 cm (Ürmössy-Haám gyűjteményből) 935153
11076
219
Turul, bronzírózott fém, jelzés nélkül, javított, m:16 cm, 21×13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF