Gläser Zahl der Lose: 31
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
918792
11204
219
100
Glass-objects
Retró üvegtárgyak: 3db hamutál és egy bonbonier / Retro glass wares: ashtrays and a bonbonniere
667225
11205
219
Glass-objects
Ólomkristály kínáló, sérült állapotban, m:30cm/ Lead crystal bowl
921651
11206
219
Glass-objects
Kobalt kék talpas váza, csiszolt, metszett, tetején csorba, m:29 cm 923711
11207
219
Glass-objects
Régi likőrös üveg dugóval, m: 21 cm
923722
11208
219
Glass-objects
Gömb alakú szakított üveg, m: 12 cm; régi tejes üveg, m: 23 cm
653567
11209
219
Glass-objects
5db aranyozott, festett tányérka / Painted, gold plated saucers, d: 9cm
811226
11210
219
Glass-objects
Szakított fehér likőrös üveg, kis hibával, m: 22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF