Bücher: Medizin Zahl der Lose: 22
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
918875
13041
219
Books: Medical and pharmaceutical books
Gáspár Ferenc: Sebészeti jegyzetek. Mélt. Verebély Tibor dr. egyet. nyilv. r. tanár úr előadásai alapján és engedélyével. Bp., 1921, Mi Henrik és fia. Vászonkötésben, ceruzás jegyzetekkel, possessori bejegyzéssel, jó állapotban. 918991
13042
219
Weninger Antal: Szellem és egészség. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Félvászon kötésben, ceruzás jegyzetekkel, jó állapotban.
919552
13043
219
100
Dr Bucsányi Gyula: Az érelmeszesedés természetes gyógyítása. Bp., 1927. Csathy Ferenc 24p. 918993
13044
219
Weninger Antal: A gyógyítóművészet új irányai. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Félvászon kötésben, ceruzás jegyzetekkel, jó állapotban.
918994
13045
219
Weninger Antal: Orvos a lélekért. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Félvászon kötésben, ceruzás jegyzetekkel, jó állapotban.
546659
13046
219
Spezielle Pathologie und Therapie innerer Krankheiten II/2, IV/2, V/1. Bde. Hrsg. Friedrich Kraus, Theodor Brugsch. Berlin-Wien, 1919/1921/1925, Urban & Schwarzenberg. Színes és fekete-fehér szövegközi képekkel, valamint táblákkal illusztrált, jó állapotú könyvek, kiadói félbőr kötésben (az egyiken a gerinc levált) / Illustrated, in half-leather binding (one hase a separate spine), good condition 919097
13047
219
Pólya Jenő: Az orvostudomány regénye. Bp., [1941], Béta. Félvászon kötésben, ceruzás jegyzetekkel, jó állapotban.
773818
13048
219
100
Czirer László, Dr.: A műtéti javalatok. 4 táblázattal. Bp., 1939, A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat megbízásából az Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú 875202
13049
219
100
Jobst Kázmér: A magyar laboratóriumi medicina és társaságának krónikája 1946-2000. Pécs, 2000. Aranyozott műbőr kötésben 919117
13050
219
Hahn Géza, Melly József: Fodor József élete és munkássága. Bp., 1962, Akadémiai Kiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF