Bücher: Medizin

Zahl der Lose: 22

Gáspár Ferenc: Sebészeti jegyzetek. Mélt. Verebély Tibor dr. egyet. nyilv. r. tanár úr előadásai alapján és engedélyével. Bp., 1921, Mi Henrik és fia. Vászonkötésben, ceruzás jegyzetekkel, possessori bejegyzéssel, jó állapotban.
13041.

Rufpreis:
1 000 HUF

Weninger Antal: Szellem és egészség. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Félvászon kötésben, ceruzás jegyzetekkel, jó állapotban.
13042.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr Bucsányi Gyula: Az érelmeszesedés természetes gyógyítása. Bp., 1927. Csathy Ferenc 24p.
13043.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Weninger Antal: A gyógyítóművészet új irányai. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Félvászon kötésben, ceruzás jegyzetekkel, jó állapotban.
13044.

Rufpreis:
1 200 HUF

Weninger Antal: Orvos a lélekért. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Félvászon kötésben, ceruzás jegyzetekkel, jó állapotban.
13045.

Rufpreis:
1 200 HUF

13046.

Rufpreis:
800 HUF

Pólya Jenő: Az orvostudomány regénye. Bp., [1941], Béta. Félvászon kötésben, ceruzás jegyzetekkel, jó állapotban.
13047.

Rufpreis:
1 600 HUF

Czirer László, Dr.: A műtéti javalatok. 4 táblázattal. Bp., 1939, A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat megbízásából az Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú
13048.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Jobst Kázmér: A magyar laboratóriumi medicina és társaságának krónikája 1946-2000. Pécs, 2000. Aranyozott műbőr kötésben
13049.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

13050.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF