Bücher: Küche und Garten

Zahl der Lose: 16

Hogyan készül a jó sütemény? Megmondja nekünk a világos fej! Bp., [1930]. Dr. Oetker receptkönyv, a "Saját receptkönyv" rovat kitöltve. Papírkötésben, jó állapotban.
12992.

Rufpreis:
800 HUF

Szemere László: Gombáskönyv kezdők részére. Útmutató a gyakoribb gombák megismeréséhez és értékesítéséhez. 250 gomba leírása 50 színes képpel és 50 szövegközti ábrával. Bp., 1926, Magyar Királyi Állami Nyomda. Félvászon kötés, gerince hiányos, belül a lapok foltosak, színes képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
12993.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fodor József: Egészségtan. Bp. 1886. Lampel. Korabeli félvászon kötésbenq
12994.

Rufpreis:
800 HUF

Ritter Gusztáv: Gyümölcsértékesítés. Harmadik kiadás, hat ábrával. Az Erdélyi Gazdasági Egylet Könyvkiadó-Vállalatának XVIII. füzete. Bp., 1901, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
12995.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Dorner Béla: A sertés Magyarországban. Bp., 1901, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, kopottas állapotban.
12996.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Mühle Vilmos: Mühle tanácsadója a kertmívelésben. Ingyenes melléklet csakis becses vevőim részére. Bp., 1904. 164p. Későbbi félvászon kötésben
12997.

Rufpreis:
1 800 HUF

5 db modern szakácskönyv
12998.

5 db modern szakácskönyv

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Nemes Lajos-Szabó Dezső: Kaktuszok. Bp., 1981, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, képekkel illusztrált, jó állapotban.
12999.

Rufpreis:
1 200 HUF

13000.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Gáspár József: Baromfi tenyésztés. Kolozsvár, 1901. Gámán J. 50p. Papírkötésben
13001.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hauer Géza: A fejős tehénről. Kolozsvár, 1901. Gámán J. 32p. Papírkötésben
13002.

Rufpreis:
1 400 HUF

13003.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF