Hogyan készül a jó sütemény? Megmondja nekünk a világos fej! Bp., [1930]. Dr. Oetker receptkönyv, a "Saját receptkönyv" rovat kitöltve. Papírkötésben, jó állapotban.
Szemere László: Gombáskönyv kezdők részére. Útmutató a gyakoribb gombák megismeréséhez és értékesítéséhez. 250 gomba leírása 50 színes képpel és 50 szövegközti ábrával. Bp., 1926, Magyar Királyi Állami Nyomda. Félvászon kötés, gerince hiányos, belül a lapok foltosak, színes képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
Ritter Gusztáv: Gyümölcsértékesítés. Harmadik kiadás, hat ábrával. Az Erdélyi Gazdasági Egylet Könyvkiadó-Vállalatának XVIII. füzete. Bp., 1901, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
Beyse J.: Arany kincstár ezer titkos szerrel a közjólét előmozdítására és ipar-üzlet lenditésére, a mezőgazdaság, vegytan és műipar terén tett legujabb fölfedezések szerint. ford.: Sztáncsay Jenő. Pest, 1861. Hartleben Konrád. 210p. Kesőbbi félvászon kötésben. Kissé foltos (egy lapba szöveget nem érő belevágás)
Dr. Nógrádi László: Séták a nagy természetben. Dr. Lutz K. G. Wanderungen című munkája nyomán hazai viszonyokhoz alkalmazkodva. Rengeteg képpel. Bp., 1908 Athenaeum. Félvászon kötésben, jó állapotban.