https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Militaria Zahl der Lose: 8
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
927925
12410
218
0
1000
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
M. Szabó Miklós: A Magyar Királyi Honvéd Légierő a második világháborúban. Bp., 1987, Zrínyi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 909049
12411
218
0
10000
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
M. kir. Honvéd Vezérkar főnöke: Titkos segédlet. Irányelvek a magasabb vezetés számára. Sorszámozott. Bp., 1939. Stádium
Das Lot is nicht erreichbar
897220
12412
218
0
4000
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Sgradelli Caesar: Honvédelmi kötelezettségeink. 2. kötet. (Becsületügyi szabályzat, lovagias ügyek intézése) Bp., 1941. Honvédelmi kötelezettségeink. Kiadói papírkötés, vágatlan lapokkal, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
909059
12413
218
0
6000
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Tövisházy-Ferjentsik Ottó: Támpontok a puskásszázad harcászati kiképzéséhez. Bp., 1932. Szerzői. 245. old. Hozzá öt (térkép) melléklettel. Szétvált egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
909047
12414
218
0
1600
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Határozványok a Hadbiztossági szolgálat ellátására. Bp., 1944. Honvédelmi minisztérium. Sérült borítóval
Das Lot is nicht erreichbar
927921
12415
218
0
1000
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
A madridi követségtől Mauthausenig, Andorka Rudolf naplója. VKF2 hírszerző tiszt visszaemlékezései. Bp., 1978, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
912258
12416
218
0
6000
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Hazafias könyvtár: Pilch Jenő: A világháború története. 1914-1918. Számos képmelléklettel és térképvázlattal, Franklin, Bp, Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban. Térképmellékletekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
900929
12417
218
0
4000
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Liptai Ervin(szerk.): Magyarország hadtörténete két kötetben. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, védőborítóval, képekkel illusztrált, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse