Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 19
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
924279
11065
217
40000
Sculptures, statuettes, plaques
Trapassi jelzéssel: Artisták. Festett spiáter szobor, jelzett, m: 47 cm
924243
11066
217
Turul madár, irredenta szobor, réz, mészkő talapzattal, m:24 cm (talapzattal), h:24,5 cm 871686
11067
217
14000
Angeles Anglada stúdió: A legjobb barátom. Bronzírózott műgyanta, márvány talapzaton, jelzett (nagy szériában készített 5000), 29×19×15 cm
921802
11068
217
Csíkszentmihályi Róbert (1940-): Ady Endre. Patinázott műgyanta, jelzett, m:24 cm
924757
11069
217
Várady Sándor (1920-2000): Páris. Bronz fali kép, jelzett, keretben, 13×10,5 cm
920357
11070
217
24000
Ókori atléta, bronz szobor, jelzés nélkül, m: 37 cm
924762
11071
217
Konkoly Sugár József (1887-): Fiatal lány portréja. Bronz plakett, jelzett, d:14,5 cm
872369
11072
217
Kiss Kovács Gyula (1922-1984): Felszabadulásunk 30. évfordulóján. Bronz pakett, két oldalas, jelzett, dísztokban, d:9,5 cm 872539
11073
217
Daniel Ponce (1933-): Republique Francaise. Bronz plakett, kétoldalas, jelzett, dísztokban, d:10 cm / French plaque 924384
11074
217
Zicherman Sándor (1935-): Puskin. Terrakotta, jelzett, d:10,5 cm
923365
11075
217
3400
Ismeretlen filozófus képmása. Réz plakett, jelzés nélkül, d: 15 cm 924767
11076
217
Búza Barna (1910-2010): "Itt az idő most vagy soha" Bronz két oldalas plakett, jelzett, d:9,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF