Megay László: Könyves könyv. Rékassy Csaba rajzaival. Bp., Móra, 1977. Minikönyv, az 1976-ban megjelent hasonló című könyv kicsinyített mása. Kartonált papírkötésben, kihajtható műanyag védőtokkal, jó állapotban.
Jókai Mór: Kertészgazdászati jegyzetek. Az 1896. évi kiadás reprintje, Bp., Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat, [1975]. Minikönyv, 463. számozott példány. Aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
A magyar szakszervezetek szabályai. h. n., é. n., Ságvári Nyomda. 5 db minikönyv angol, francia, német, orosz, spanyol nyelven, 108. számozott példányok. Műbőr kötésben, jó állapotban.
Heves Sándor: Aranyérmeseink, helyezetteink 1888-1891. [Miskolc], 1982. Minikönyv, 376. számozott példány, készült 700 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Heves Sándor: MTK-VM szakosztályai. Az MTK-VM női kosárlabda szakosztályának története. Miskolc, 1983. Minikönyv, 249. számozott példány, készült 800 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Vászonkötésben, jó állapotban.
Kovács Mihály: Monokról indult el 1.: Kossuth Lajos gyermekkora és ifjúsága. Miskolc, 1977. Mikrokönyv, 95. számozott példány, készült 100 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, jó állapotban.
Kováts Dániel: Móricz Zsigmond nyomában. Miskolc, 1979. Minikönyv, 397. számozott példány, készült 450 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, jó állapotban.
Kovács Mihály: Monokról indult el 2.: A szabadságharc vezére, az ország kormányzója. Miskolc, 1978. Mikrokönyv, 7. számozott példány, készült 650 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, jó állapotban.
Kovács Mihály: Monokról indult el 5.: A keserű csalódások esztendei. Miskolc, 1981. Minikönyv, 183. számozott példány, készült 400 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, jó állapotban.