Gellért Tibor: A miskolci csata. Miskolc, 1983. Minikönyv, 336. számozott példány, készült 600 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, az elő- és hátlapon lakkozott, faragott fa borítással, jó állapotban.
Sikota Győző: Hollóházi porcelán. Miskolc, 1979. (Borsodi tájak) Minikönyv, 707. számozott példány, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, az elő- és hátlapon porcelánplakettel, jó állapotban.
Csorba Csaba: Az ónodi országgyűlés. Miskolc, 1983. Minikönyv, 498. számozott példány, készült 500 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, az elő- és hátlapon lakkozott, faragott fa borítással, jó állapotban.
Csorba Csaba: A muhi csata. Miskolc, 1982. Minikönyv, 310. számozott példány, készült 450 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, az elő- és hátlapon lakkozott, faragott fa borítással, jó állapotban.
Kovács Mihály (szerk.): Biztosítás, biztonság. Miskolc, 1985. Minikönyv, 2. számozott példány, készült 1400 példányban, ebből 700 számozott, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, az elülső borítón porcelán plakettel, jó állapotban.
Kovács Mihály, Petra József: Borsod-Abauj-Zemplén megye és Volodga megye testvér megyék. Miskolc, 1981. Minikönyv, készült 500 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Aranyozott műbőr kötésben, hibátlan állapotban.
Kovács Mihály (szerk.) Országos takarékpénztár Borsod-Abauj-Zemplén megyei szervezete. Miskolc, 1981. Minikönyv, készült 800 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Csorba Csaba et al.: Tiszakeszi 650 éves. Miskolc, 1983. Minikönyv, készült 800 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Vászonkötésben, jó állapotban.