Vajna Viktor, Náday István: Hadtörténelem. A Magyar Királyi Honvéd Ludovika Akadémia számára. I.: Szövegrész. Bp. 1935. Stádium. 779p. A hiányzó második kötet térképvázlatokat tartalmaz. Kiadói, kissé kopott egészvászon kötésben.
A magyar nemzet aranykönyve 1914-1918. Bp., 1921, A magyar nemzet aranykönyve szerkesztő-bizottsága. Első világháborús képes katonai életrajzokkal. Papírkötésben, a gerince hiányzik, az elülső borító elválik, egyébként jó állapotban.
Dr. Hankó Vilmos (szerk.): Universum (Háborús kötet), évkönyv a család és ifjúság számára. Budapest, 1916, Lampel R. Kk. (Wodianer F. és Fiai) R.T. könyvkiadóvállalata.Festett egészvászon kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban.
Feldmarschall Conrad: Aus meiner Dienstzeit 1906-1918. Zweiter Band: 1910-1912. Die Zeit des lybischen Krieges und des Balkankrieges bis Ende 1912. Wien/Berlin/Leipzig/München, 1922, Rikola Verlag. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban.