Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 12

Vajna Viktor, Náday István: Hadtörténelem. A Magyar Királyi Honvéd Ludovika Akadémia számára. I.: Szövegrész. Bp. 1935. Stádium. 779p. A hiányzó második kötet térképvázlatokat tartalmaz. Kiadói, kissé kopott egészvászon kötésben.
12811.

Vajna Viktor, Náday István: Hadtörténelem. A Magyar Királyi Honvéd Ludovika Akadémia számára. I.: Szövegrész.
Bp. 1935. Stádium. 779p. A hiányzó második kötet térképvázlatokat tartalmaz. Kiadói, kissé kopott egészvászon kötésben.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

A magyar nemzet aranykönyve 1914-1918. Bp., 1921, A magyar nemzet aranykönyve szerkesztő-bizottsága. Első világháborús képes katonai életrajzokkal. Papírkötésben, a gerince hiányzik, az elülső borító elválik, egyébként jó állapotban.
12812.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csipkés Jenő: A Magyar Királyi Honvéd Ludovika Akadémia II. főcsoport évkönyve 1938-1939. Bp., 1941. Ludovika 148p. sok képpel
12813.

Rufpreis:
3 000 HUF

M. kir. Honvéd vezérkar: Mintatár I.-II. kötet. Szerk: Sallay György. Szeged., é.n. Honvédelmi minisztérium
12814.

Rufpreis:
3 000 HUF

Határozványok a Hadbiztossági szolgálat ellátására. Bp., é.n. Honvédelmi minisztérium
12815.

Rufpreis:
2 000 HUF

Appiotti, Angelo: Málta felett. Bp. 1942. Révai. 159 p. Kiadói félvászon kötésben.
12816.

Rufpreis:
3 000 HUF

12817.

Rufpreis:
1 200 HUF

12818.

Rufpreis:
4 000 HUF

Purzelbaum, Peter: Kriegskamerad Humor 1914-1918. Berlin, Brunnen Verlag. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
12819.

Rufpreis:
1 000 HUF

12820.

Rufpreis:
5 000 HUF

12821.

Rufpreis:
800 HUF

12822.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF