Bücher: Küche und Garten Zahl der Lose: 8
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
919563
12953
217
Books: Kitchen and garden
Táplálkozzunk helyesen: Gyümölcsételek. Receptek, tanácsok. Bp., é.n. Stádium. 48p. 886582
12954
217
3800
Books: Kitchen and garden
Az új idők receptkönyve. Bp., 1931. Singer & Wolfner Rt, Modern védőborítóval, az eredeti címlap bekötve. jó állapotban 901486
12955
217
Books: Kitchen and garden
Hunyady Erzsébet: A jó házi konyha. Budapest é.n. Signer és Wolfner. Viseltes állapotban.
870783
12956
217
2200
Books: Kitchen and garden
Dorner Béla: A sertés Magyarországban. Bp., 1901, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, kopottas állapotban.
870788
12957
217
Books: Kitchen and garden
Ritter Gusztáv: Gyümölcsértékesítés. Harmadik kiadás, hat ábrával. Az Erdélyi Gazdasági Egylet Könyvkiadó-Vállalatának XVIII. füzete. Bp., 1901, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
919075
12958
217
Books: Kitchen and garden
Mohácsy Mátyás: A gyümölcstermesztés kézikönyve. Bp., 1936. Félvászon kötés, ábrákkal illusztrált, gerincnél szakadt, belső címlapja hiányzik, kopottas állapotban. 924263
12959
217
Books: Kitchen and garden
2 db növénytani szakkönyv, a Növénykórtani zsebkönyv sorozat 1-2. kötete: Komlóssy György: Szántóföldi növények. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó.; Komlóssy György: Kertészeti, fűszer- és gyógynövények. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Aranyozott vászonkötésben, mindkét könyv jó állapotban. 919351
12960
217
Books: Kitchen and garden
Oláh József: Növénygyűjtés. Bp., 1967, Táncsics Könyvkiadó. (Táncsics Politechnikai Sorozat. Kis Technikus Könyvtár.) Papírkötésben, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF