Bücher: Küche und Garten

Zahl der Lose: 8

Táplálkozzunk helyesen: Gyümölcsételek. Receptek, tanácsok. Bp., é.n. Stádium. 48p.
12953.

Rufpreis:
1 200 HUF

Az új idők receptkönyve. Bp., 1931. Singer & Wolfner Rt, Modern védőborítóval, az eredeti címlap bekötve. jó állapotban
12954.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Hunyady Erzsébet: A jó házi konyha. Budapest é.n. Signer és Wolfner. Viseltes állapotban.
12955.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dorner Béla: A sertés Magyarországban. Bp., 1901, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, kopottas állapotban.
12956.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ritter Gusztáv: Gyümölcsértékesítés. Harmadik kiadás, hat ábrával. Az Erdélyi Gazdasági Egylet Könyvkiadó-Vállalatának XVIII. füzete. Bp., 1901, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
12957.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Mohácsy Mátyás: A gyümölcstermesztés kézikönyve. Bp., 1936. Félvászon kötés, ábrákkal illusztrált, gerincnél szakadt, belső címlapja hiányzik, kopottas állapotban.
12958.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db növénytani szakkönyv, a Növénykórtani zsebkönyv sorozat 1-2. kötete: Komlóssy György: Szántóföldi növények. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó.; Komlóssy György: Kertészeti, fűszer- és gyógynövények. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Aranyozott vászonkötésben, mindkét könyv jó állapotban.
12959.

Rufpreis:
2 000 HUF

Oláh József: Növénygyűjtés. Bp., 1967, Táncsics Könyvkiadó. (Táncsics Politechnikai Sorozat. Kis Technikus Könyvtár.) Papírkötésben, jó állapotban.
12960.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF