Donászy Ferenc, Vadászkalandok vad tájakon. Haranghy Jenő rajzaival. Bp. 1943. Hungária. 1 sztl. lev., 158 p. Kiadói, félvászon kötésben. (Utolsó 14 oldal hiányzik, kötés sérült)