Juwelen

Zahl der Lose: 16

19000.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

14 K női arany karóra tok plexivel. Nettó 2g + hozzátartozó javításra szoruló óraszerkezettel. / Mechanic womens gold (14C) watch case. Net 2g + watch mechanics.
19001.

Rufpreis:
10 000 HUF

Családi címeres ezüst (Ag.) kiöntő, horpadt, jelzett, mesterjeggyel (MG), m:5 cm, nettó:57 g
19002.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Családi címer, zománccal díszített ezüst (Ag.), zománc lepattanásokkal, jelzés nélkül, bruttó:16 g 6×5 cm
19003.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

19004.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst (Ag) mandzsetta gomb, 2 db, jelzett, 6,4 g / A pair of silver cufflings, 6,4 g
19005.

Ezüst (Ag) mandzsetta gomb, 2 db, jelzett, 6,4 g /
A pair of silver cufflings, 6,4 g

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag.) hastáncoslánc, egyik bogyó sérült, jelzés nélkül, bruttó: 38 g
19006.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Férfi pecsétgyűrű 18K arany / Men's ring 18 C gold 7,4g m: 70
19008.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

19009.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

Ezüst (Ag.) tálca eredeti üveg betéttel, jelzett, mesterjeggyel, hibátlan üvegekkel, nettó:744g, 30×40 cm/ Silver tray with the original glass
19010.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

19011.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

19012.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF