https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Juwelen Zahl der Lose: 16
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
915265
19000
216
0
14000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Mady másodpercmutatós, mechanikus női arany karóra. 14K Működő szerkezettel, üveg nélkül Összesen 8,7 g / Mechanic womens gold (14C) watch. Swiss. Total weight 8,7 g
Das Lot is nicht erreichbar
915289
19001
216
0
10000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
14 K női arany karóra tok plexivel. Nettó 2g + hozzátartozó javításra szoruló óraszerkezettel. / Mechanic womens gold (14C) watch case. Net 2g + watch mechanics.
Das Lot is nicht erreichbar
913768
19002
216
0
5500
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Családi címeres ezüst (Ag.) kiöntő, horpadt, jelzett, mesterjeggyel (MG), m:5 cm, nettó:57 g 911173
19003
216
0
3000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Családi címer, zománccal díszített ezüst (Ag.), zománc lepattanásokkal, jelzés nélkül, bruttó:16 g 6×5 cm 722505
19004
216
0
9000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Art-deco ezüst (Ag.) cigarettatárca, jelzett, mesterjeles (HF), nettó: 69 g, 10×6cm
Das Lot is nicht erreichbar
914028
19005
216
0
3000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) mandzsetta gomb, 2 db, jelzett, 6,4 g / A pair of silver cufflings, 6,4 g 872932
19006
216
0
11000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag.) hastáncoslánc, egyik bogyó sérült, jelzés nélkül, bruttó: 38 g
Das Lot is nicht erreichbar
719487
19008
216
0
55000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Férfi pecsétgyűrű 18K arany / Men's ring 18 C gold 7,4g m: 70
Das Lot is nicht erreichbar
847410
19009
216
0
140000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
XX. sz. eleje: Afrikai eredetű ezüst nyakék. Bőr szíjon Mária Terézia SF jelzésű ezüst tallérokból (10x). Összesen 550 g,. Az ékszer újságban szerepelt! / cca 1900 African silver necklace made out of Maria Theresia SF thalers on leather lace. Published in a magazine Total 550 g
Das Lot is nicht erreichbar
815608
19010
216
0
110000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag.) tálca eredeti üveg betéttel, jelzett, mesterjeggyel, hibátlan üvegekkel, nettó:744g, 30×40 cm/ Silver tray with the original glass
Das Lot is nicht erreichbar
771698
19011
216
0
38000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag.) szivartartó doboz, jelzett, nettó: 269 g, 16×11 cm/ Hungarian silver box
Das Lot is nicht erreichbar
775434
19012
216
0
70000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag.) hólyagos tálca, apró hibákkal, jelzett, nettó:533 g, 44×29 cm / Silver tray
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse