https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Religion

Zahl der Lose: 20

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Klasszikus Arany Biblia. Az üdvnek ó- és új-szövetségi történelme rendszeres előadásban. Lipcse - Bp. 1897 Pallas, Irta (összeáll.) Dedek Crescens Lajos és Hock János. Előszóval ell. Vaszary Kolos és Császka György. I. II. kötet Festett, aranyozott, kiadói egészvászon-kötésben, körül aranyozott élmetszéssel. Igényesen restaurált, szép állapotban
1
13052.

Klasszikus Arany Biblia. Az üdvnek ó- és új-szövetségi történelme rendszeres előadásban. Lipcse - Bp. 1897 Pallas, Irta (összeáll.) Dedek Crescens Lajos és Hock János. Előszóval ell. Vaszary Kolos és Császka György. I. II. kötet Festett, aranyozott, kiadói egészvászon-kötésben, körül aranyozott élmetszéssel. Igényesen restaurált, szép állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Schüch Ignác: A lelkipásztorkodástan kézikönyve. A hetedik német bővített német eredeti után a magyar viszonyokhoz alkalmazott negyedik kiadás. Fordították a győri nagyobb papnevelő intézet Szent Imre Egyesületének tagjai. Győr, 1894, Polgár Bertalan Könyvnyomda-Intézete. Félvászon kötés, néhány lap kijár, a 127. oldal sérült, lapok foltosak, kopottas állapot.
1
13053.

Schüch Ignác: A lelkipásztorkodástan kézikönyve. A hetedik német bővített német eredeti után a magyar viszonyokhoz alkalmazott negyedik kiadás. Fordították a győri nagyobb papnevelő intézet Szent Imre Egyesületének tagjai. Győr, 1894, Polgár Bertalan Könyvnyomda-Intézete. Félvászon kötés, néhány lap kijár, a 127. oldal sérült, lapok foltosak, kopottas állapot.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Gottfried Christian Cannabich: Neue Predigten über die Evangelien auf alle Sonn und Festtage des ganzen Jahres zur Befürderung eines reinen und Thätiges Christenthums. II. Band. Leipzig, 1805. 476p. Korabeli félbőr kötésben / in half leather binding
1
13054.

Gottfried Christian Cannabich: Neue Predigten über die Evangelien auf alle Sonn und Festtage des ganzen Jahres zur Befürderung eines reinen und Thätiges Christenthums. II. Band. Leipzig, 1805. 476p. Korabeli félbőr kötésben / in half leather binding

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Stephani Szent-Györgyi: Theologia naturalis: in usum auditorum suorum edita. Posonii, Cassoviae, 1784. Landerer. 586p. Korabeli, kissé megviselt félbőr kötésben / In half leather binding
1
13055.

Stephani Szent-Györgyi: Theologia naturalis: in usum auditorum suorum edita. Posonii, Cassoviae, 1784. Landerer. 586p. Korabeli, kissé megviselt félbőr kötésben / In half leather binding

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A párizsi hóráskönyv, Bp., 1978. Helikon Kiadó Sorszámozott hasonmás kiadás fémveretes egészbársony kötésben, kísérő tanulmánnyal, tékában
1
13056.

A párizsi hóráskönyv, Bp., 1978. Helikon Kiadó Sorszámozott hasonmás kiadás fémveretes egészbársony kötésben, kísérő tanulmánnyal, tékában

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Nekcsei-Biblia legszebb lapjai. A bevezetőt Dana J. Pratt, a képmagyarázatokat Levárdy Ferenc írta. Hozzá:angol nyelvű kísérőfüzet és egy lap poszter-változata. Bp-Washington, 1988. Helikon-Library of Congress. 231 l. 320x460 mm.Kiadói bársonykötésben és eredeti illusztrált papír-tékában, jó állapotban
1
13057.

A Nekcsei-Biblia legszebb lapjai. A bevezetőt Dana J. Pratt, a képmagyarázatokat Levárdy Ferenc írta. Hozzá:angol nyelvű kísérőfüzet és egy lap poszter-változata. Bp-Washington, 1988. Helikon-Library of Congress. 231 l. 320x460 mm.Kiadói bársonykötésben és eredeti illusztrált papír-tékában, jó állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Gerely József: A Miatyánk könyve A képeket festette Krzesz J. de Mecina. A keretrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv. Bp., 1902. Egyházy Ágoston és Társa. 18 sztl. lev. (ebből 7 képtábla, feliratozott hártyapapírral.) Folio. Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben. Dekoratív díszalbum. (gerincén hibákkal, belül szép állapotban). Ritka! 40x52 cm
1
13058.

Gerely József: A Miatyánk könyve
A képeket festette Krzesz J. de Mecina. A keretrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv.
Bp., 1902. Egyházy Ágoston és Társa. 18 sztl. lev. (ebből 7 képtábla, feliratozott hártyapapírral.) Folio.
Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben. Dekoratív díszalbum. (gerincén hibákkal, belül szép állapotban). Ritka! 40x52 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vizsolyi Biblia I.-II. kötet. Facsimile kiadás. Bp. 1990. Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötésben. Eredeti védőtokkal, hibátlan állapotban
1
13059.

Vizsolyi Biblia I.-II. kötet. Facsimile kiadás. Bp. 1990. Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötésben. Eredeti védőtokkal, hibátlan állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vizsolyi Biblia I.-II. kötet. Facsimile kiadás. Bp. 1990. Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötésben. Egy-két kis kopással
1
13060.

Vizsolyi Biblia I.-II. kötet. Facsimile kiadás. Bp. 1990. Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötésben. Egy-két kis kopással

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Valentinyi János: De primo et secundo jubilaeo reformationis seculari in Hungaria et quibusdam Austriacae monarchiae provincus celebrato tractatus historicus. Pesth, 1821. Trattner. 94p. Korabeli kartonkötésben / In cartboard binding
1
13061.

Valentinyi János: De primo et secundo jubilaeo reformationis seculari in Hungaria et quibusdam Austriacae monarchiae provincus celebrato tractatus historicus. Pesth, 1821. Trattner. 94p. Korabeli kartonkötésben / In cartboard binding

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szent Margit élete 1510. A nyelvemlék hasonmása és betűhű átirata bevezetéssel és jegyzetekkel. Bp., 1990. Aranyozott műbőr kötés, védőborítóval, illusztrált, jó állapotban.
1
13062.

Szent Margit élete 1510. A nyelvemlék hasonmása és betűhű átirata bevezetéssel és jegyzetekkel. Bp., 1990. Aranyozott műbőr kötés, védőborítóval, illusztrált, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Christiani Stockii Clavis linguae sanctae novi testamenti aditum aperiens, vocum significationes tum generales, tum speciales ordine concinno exhibens, tam Tironum, quam homiletices et exegeseos cultorum studiis apprime inserviens, ac subinde concordantiarum vicem supplens, cum indice vocum. Editio altera, priori in singulis fere paginis auctior et emendatior. Ienae, apud Ioh. Felicem Bielckium, 1730. Kiadói egészbőr kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban / in full leather binding
1
13063.

Christiani Stockii Clavis linguae sanctae novi testamenti aditum aperiens, vocum significationes tum generales, tum speciales ordine concinno exhibens, tam Tironum, quam homiletices et exegeseos cultorum studiis apprime inserviens, ac subinde concordantiarum vicem supplens, cum indice vocum. Editio altera, priori in singulis fere paginis auctior et emendatior. Ienae, apud Ioh. Felicem Bielckium, 1730. Kiadói egészbőr kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban / in full leather binding

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse