3 db héber imádságos könyv-Mákzor imádságos könyv az év minden ünnepnapjára I., II. és VII. kötet. Magyarra fordította Schön József. Bécs, Budapest, cca 1902. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
Hevesi Simon-Blau Lajos-Weisz Miksa: Etika a Talmudban. 1.rész. Budapest, 1920. Izraelita magyar irodalmi társult. Papírkötéses, borító és az első pár oldal kiszakadva.
Kecskeméti Ármin: A zsidók egyetemes története I-II. Budapest, 1927. Korvin ny. 344p.; 384p. Aranyozott gerincű, kiadói kissé kopott félbőr kötésben, Egyik kötet gyárilag fordítva kötve.
Dr. Molnár Ernő: A hagyomány gyöngyei. A Talmud könyvei. Reprint. Sorszámozott. Bp., 1989. IKVA könyvkiadó Kft., Műbőr kötésben, védőborítóval.. Jó állapotban.