Stich Zahl der Lose: 22
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
613536
11012
215
Engravings
cca 1750-1800 Különböző témájú rézmetszetek, illusztrációk. Csatajelenetek, történelmi témák különféle kódexekből. Összesen 6 db / Lot of 6 etchings on different topics
700545
11013
215
28000
Engravings
cca 1800 William Hogarth (1694-1764) után: Industry and idleness sorozat 11 rézmetszete. (Egy erősen sérült, többin apró szakadások) / cca 1800 after William Hogarth: Industry and idleness. Set of 11 engravings. (One severly damaged, on others small tears) 18x27 cm
613314
11014
215
Engravings
cca 1840 Ludwig Rohbock: Tordai hasadék acélmetszet / Turda in Transylvania steel-engraving lapméret / page: 21x30 cm
610078
11015
215
3400
Engravings
1721 I. és II. Péter orosz cárok. Rézmetszet paszpartuban / Peter I. and II. Russianc tzars. Etching in paspartu 28x36 cm
610071
11016
215
Engravings
1721 Görög katonák. Rézmetszet paszpartuban / Greek soldiers. Etching in paspartu 28x36 cm
612557
11017
215
Engravings
1831 Magyar királyok: Albert, János, Zsigmond színezett acélmetszet. Gaetano Giarré / 1831 Gaetano Giarré: Kings of Hungary: Albert, Janos, Sigismund colored etching. 23x15 cm
830225
11018
215
3200
Engravings
1859 Faust Stuckelberg festménye nyomán metszette J. Burger. Jó, üvegezett keretben 43x52 cm 866033
11019
215
Engravings
T. Sutherland: The Pavilion at Brighton. Lithográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38x27 cm 879012
11020
215
Engravings
Cca 1880 Goupil&Vibert: E Bettinger festménye után. Színezett litográfia, papír, üvegezett keretben, 25×21 cm
870403
11021
215
Engravings
cca 1900 Párizsi színezett kőnyomatos divatkép,kis szakadással / Litho fashion picture 30×21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF