Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 21

P.J. monogrammal: KGST. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, m:31 cm, h:24 cm
11042.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Az ország a népe lett. Jubileum 1965. 2 db nagy méretű bronz plakett, jelzettek, farostra csavarozva keretben, d:15,5 cm (2×)
11043.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Mártírok. Bronzírózott fém, jelzett, márvány talapzaton, m:21 cm, h:20 cm
11044.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

László Péter (1918-2012): Csikó. Bronz, jelzés nélkül, márvány talapzaton, m:18 cm, h:18 cm
11045.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Jelzés nélkül: Munkásőr. Bronzírózott fém, m:21 cm
11046.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Palotás József (1947-): Móra Ferenc-Díj. kiemelkedő muzeológusoknak járó állami bronz plakett kitüntetés eredeti adományozói díszdobozban! (254.5g/80mm/Bronz) T:1 Évi 5 db állami adományozás! R! Hungary 2001. "Award of Móra Ferenc" Original box! Sign.: Palotás József (254.5g/80mm/Brass) State award, only 5 pieces annually! R!
11047.

Palotás József (1947-): Móra Ferenc-Díj. kiemelkedő muzeológusoknak járó állami bronz plakett kitüntetés eredeti adományozói díszdobozban! (254.5g/80mm/Bronz) T:1 Évi 5 db állami adományozás! R!
Hungary 2001. "Award of Móra Ferenc" Original box! Sign.: Palotás József (254.5g/80mm/Brass) State award, only 5 pieces annually! R!

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Takács Erzsébet (1928-1999): Mohácsy Mátyás. Bronz plakett, jelzett, fára ragasztva, hátán a művész köszönet nyilvánítása, 12×12,5 cm
11048.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Lovas vitéz, festett műgyanta, jelzés nélkül, sérült, m: 24 cm
11049.

Rufpreis:
2 000 HUF

11050.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Angeles Anglada stúdió: A legjobb barátom. Bronzírózott műgyanta, márvány talapzaton, jelzett (nagy szériában készített 5000), 29×19×15 cm
11051.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Jelzett (K) Mozart büszt, bronz, márvány talapzaton, m:13 cm
11052.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Gyógyító Buddha, ülő bronz szobor, m: 18 cm
11053.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF