Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 21
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
903439
11042
215
28000
Sculptures, statuettes, plaques
P.J. monogrammal: KGST. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, m:31 cm, h:24 cm
905643
11043
215
22000
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Az ország a népe lett. Jubileum 1965. 2 db nagy méretű bronz plakett, jelzettek, farostra csavarozva keretben, d:15,5 cm (2×) 900493
11044
215
22000
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Mártírok. Bronzírózott fém, jelzett, márvány talapzaton, m:21 cm, h:20 cm
905653
11045
215
38000
László Péter (1918-2012): Csikó. Bronz, jelzés nélkül, márvány talapzaton, m:18 cm, h:18 cm
905647
11046
215
Jelzés nélkül: Munkásőr. Bronzírózott fém, m:21 cm
700619
11047
215
Palotás József (1947-): Móra Ferenc-Díj. kiemelkedő muzeológusoknak járó állami bronz plakett kitüntetés eredeti adományozói díszdobozban! (254.5g/80mm/Bronz) T:1 Évi 5 db állami adományozás! R! Hungary 2001. "Award of Móra Ferenc" Original box! Sign.: Palotás József (254.5g/80mm/Brass) State award, only 5 pieces annually! R! 905735
11048
215
8500
Takács Erzsébet (1928-1999): Mohácsy Mátyás. Bronz plakett, jelzett, fára ragasztva, hátán a művész köszönet nyilvánítása, 12×12,5 cm
834904
11049
215
Lovas vitéz, festett műgyanta, jelzés nélkül, sérült, m: 24 cm 839037
11050
215
24000
871686
11051
215
14000
Angeles Anglada stúdió: A legjobb barátom. Bronzírózott műgyanta, márvány talapzaton, jelzett (nagy szériában készített 5000), 29×19×15 cm
807319
11052
215
Jelzett (K) Mozart büszt, bronz, márvány talapzaton, m:13 cm
810714
11053
215
24000
Gyógyító Buddha, ülő bronz szobor, m: 18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF