Porzellan Zahl der Lose: 100
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
903753
11180
215
Japán festett porcelán cukortartó, jelzett, hibátlan, 10x8 cm
904980
11181
215
Japán virágmintás porcelán kínáló tál kistányérokkal (5 db), hibátlan, jelzett 880700
11182
215
11000
Kahla Indigo mokkás és süteményes készlet, hibátlan, jelzett
861255
11183
215
907060
11184
215
2 db kínai csésze kanállal, jelzettek, hibátlanok,
905965
11185
215
Antik mozsár "1914-17" felirattal, fehér mázas, jelzés nélkül, hibátlan, m:14 cm, törő:22 cm
904082
11186
215
Jelzett ásó legény, kézzel festett, hibátlan, m:35 cm
903997
11187
215
904002
11188
215
Köszönő nemes, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:12 cm
902499
11189
215
John Fitzgerald Kennedy, fehér mázas, jelzés nélkül, apró repedésekkel, m:24 cm
902510
11190
215
4600
Nagy méretű olasz bonbonier, jelzés nélkül, kézzel festett, hibátlan, m:26 cm
904563
11191
215
3400
Japán kézzel festett váza, kopásnyomokkal, talpán apró hajszálrepedéssel, m: 15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF